+48 515 478 751
Zaznacz stronę

Opinie Klientów

Adwokat Dębica » Opinie naszych klientów

„widać, że zna się na rzeczy. byłem tylko po porade, bo miałem problem z najemcami. Wszystko mi powiedział, co kiedy i jak zrobić. I to co najważniejsze: jak do ciebie mówi, to rozumiesz o co chodzi, a nie jakimś bełkotem prawnym i paragrafami. Także jak bede miał jakaś sprawe, to tylko do niego”

Adam z Latoszyna

„z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego adwokata. Miałem stłuczkę (nie ze swojej winy), a ubezpieczyciel jak zwykle wypłacił jakieś grosze. Poszedłem do niego, bo słyszałem, że zajmuje się takimi sprawami i to była dobra decyzja!!! Wszystko ogarnal, zlecił opinie jakiemuś rzeczoznawcy i w sądzie przyznali 3x więcej niż dawał ubezpieczyciel. Także nie dajcie sie naciagac ubezpieczycielom, jak za mało zaplaca to do sądu i tyle.

Tomasz z Dębicy

„Profesjonalne podejście do klienta i sprawy. Zawsze dostępny, a jak nie odbierze telefonu, to później oddzwoni. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy”

Agnieszka z Tarnowa

„polecam tego adwokata!!!! rodzina mi go zalatwila jak zgarneli mnie do wiezienia w tarnowie za brak odrubki prac spolecznych. Gosc do mnie przyjechał na widzenie, podpisałem mu jakieś tam oswiadczenie i za kilka dni mnie wypuscili. no miszcz!!!”

Jacek z Pilzna

„Bardzo dobry adwokat, cenowo też ok”

Grzegorz z Dębicy

„Na codzień mieszkam razm z dziećmi w Wielkiej Brytanii. Pan mecenas prowadził mi w Dębicy sprawę o alimenty na dzieci. Wszystko poszło sprawnie, alimenty przyznali mi w takiej wysokości jak chciałam”

Iwona z Londynu

„Serdecznie polecam. Pan mecenas bardzo sprawnie poprowadził mi rozwód. Było trochę stresu, ale ostatecznie sąd przyznał mi we wszystkim racje. Sama na pewno bym sobei z tym nie poradziła”

Katarzyna z Mielca

„Konkretny, rzeczowy adwokat z bardzo dużą wiedzą. Zdecydowanie nie żałuję powierzenia mu mojej sprawy. Tym bardziej, że wcale nie była taka oczywista, a chodziło o podział majątku z byłą żoną, która na nic się nie zgadzała. Chwilę się to ciągnęło, ale ostatecznie dobrze się skończyło”

Witold z Jasła

„Jak najbardziej na +, bez żadnych zastrzeżeń. I takie moje spostrzeżenie: rozmawiając z panem Michałem nie ma się wrażenia, żeby się w jakiś sposób wywyższał i uważał za nie wiadomo kogo (a to częsta przypadłosć u „mecenasów”). Może nie ma to jakiegoś dużego znaczenia, ale jednak”

Krzysztof z Rzeszowa

„Sprawa o zapłatę, mi się wydawało, że nie do wygrania. A jednak wszystko poszło po mojej mysli. Z czystm sumieniem polecam!”

Ewelina z Krakowa

„Fachowa i rzetelna pomoc. Polecam”

Damian z Żyrakowa

”Cieszę się, że udało mi się trafić do tego adwokata. Prowadził mi skomplikowaną sprawę o zapłatę. Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm! Oczywiście sprawa wygrana:) Zdecydowanie polecam”

Bartosz z Ropczyc

Skontaktuj się ze mną. Dowiedz się jak szybko mogę zająć się Twoją sprawą.