+48 515 478 751
Zaznacz stronę

Reprezentacja pokrzywdzonych / oskarżycieli prywatnych oraz obrona podejrzanych / oskarżonych / obwinionych na każdym etapie postępowania karnego, przed wszystkimi organami ścigania oraz przed sądami, do prawomocnego zakończenia postępowania

Adwokat Dębica » Oferta – kancelaria adwokacka » DZIAŁ PRAWA KARNEGO, KARNEGO SKARBOWEGO I WYKROCZEŃ W DĘBICY » Reprezentacja pokrzywdzonych / oskarżycieli prywatnych oraz obrona podejrzanych / oskarżonych / obwinionych na każdym etapie postępowania karnego, przed wszystkimi organami ścigania oraz przed sądami, do prawomocnego zakończenia postępowania

Zobacz w jakich obszarach mogę poprowadzić Twoją sprawę.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania: zadzwoń pod numer +48 515-478-751 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

W swojej praktyce reprezentuję zarówno osoby pokrzywdzone przestępstwem, jak również opracowuję strategię obrony dla oskarżonych. Pamiętaj, że w sprawach karnych, niezależnie od tego, czego konkretnie dotyczą, bardzo ważne są informacje przekazane organom ścigania na samym początku postępowania.

W przypadku osób podejrzanych, w większości przypadków kluczowe, a często przesądzające o dalszym toku postępowania są pierwsze wyjaśnienia złożone w sprawie. Bardzo często podejrzany, który składa takie wyjaśnienia bez obecności obrońcy, zachęcany dodatkowo przez prowadzącego postępowanie propozycjami łagodnego wymiaru kary, ulega tym pokusom. Później okazuje się, że istniały przesłanki np. do warunkowego umorzenia postępowania karnego, które dla podejrzanego jest dużo bardziej korzystne – chociażby osoba, wobec której warunkowo umorzono postępowanie, w dalszym ciągu jest uważana za osobę niekaraną, co wielokrotnie ma istotne zdarzenie. Dlatego też bardzo ważne jest, żeby skorzystać z profesjonalnej pomocy adwokata jak najszybciej, co umożliwi przyjęcie odpowiedniej taktyki procesowej, która w danych okolicznościach faktycznych będzie najkorzystniejsza.

Jeśli znalazłeś się w tego typu sytuacji, jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem albo zostałeś oskarżony o popełnienie przestępstwa, otrzymałeś wezwanie do stawienia się na Policję lub do Prokuratury, czy też otrzymałeś z Sądu wyrok nakazowy lub informację o skierowaniu do Sądu aktu oskarżenia – zadzwoń do mnie, ewentualnie zostaw swój numer telefonu lub wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego, a ja skontaktuję się z Tobą. Umówimy się na spotkanie, w trakcie którego przedstawię Ci wszystkie możliwe sposoby rozwiązania Twojego problemu.

Adwokat Michał Kłósek

Kancelaria Adwokacka w Dębicy
ul. Fabryczna 1 D (parter, pokój nr 2)
tel. 515 478 751
e-mail: adwokat.mk@wp.pl

 

Skontaktuj się ze mną. Dowiedz się jak szybko mogę zająć się Twoją sprawą.